Przejdź do treści

Poznań Motor Show to wyjątkowe wydarzenie dla entuzjastów sportowych, które każdego roku przyciąga tysiące fanów motoryzacji z całej Polski i nie tylko. To wyjątkowe wydarzenie nie jest zwykłą wystawą samochodów – to prawdziwe święto fanów czterech kółek, które pozwala na poznanie najnowszych nowinek ze świata motoryzacji i okazja do podziwiania najnowszych osiągnięć technologii. W tym roku Poznań Motor Show odbywało się w dniach 04-07 kwietnia, a przez te dni na wydarzeniu zagościły prawdziwe tłumy. Wśród wielu marek nie mogło zabraknąć prawdziwego króla niemieckiej motoryzacji – marki Mercedes-Benz oraz jej odłamu Mercedes-AMG. Najświeższe modele tych aut miało zaszczyt zaprezentować stoisko należące do MB Motors, dealer marki Mercedes.

Najświeższe modele Mercedes-Benz i Mercedes-AMG na Poznań Motor Show

Na tegorocznym Poznań Motor Show entuzjaści motoryzacji mieli okazję zagłębić się w świat najnowszych osiągnięć Mercedes-Benz i Mercedes-AMG. Stoisko dealera MB Motors z dumą mogło zaprezentować najświeższe modele, zainspirowane innowacyjnością, luksusem i niezrównanym osiągiem. To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko okazją do podziwiania najnowszych rozwiązań technologicznych, ale także do zgłębienia filozofii, którą kieruje się marką Mercedes-Benz i jej sportowym odłam, Mercedes-AMG.

Zaprezentowane modele podczas Poznań Motor Show

Podczas Poznań Motor Show na swojej ekspozycji MB Motors zaprezentowało następujące auta:

  • Mercedes-Benz Klasa V Marco Polo: Spektakularna premiera nowego modelu Mercedes-Benz. Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowana publiczności zostanie nowa Klasa V w kempingowej wersji Marco Polo.
  • Mercedes-AMG GT 63 4MATIC+: Sportowy i elegancki sedan o niezwykłej mocy i oszałamiających osiągach.
  • Mercedes-Benz E 300e 4MATIC: Elegancki samochód hybrydowy, łączący oszczędność paliwa z komfortem podróży.
  • Mercedes-Benz EQE 350 4MATIC SUV: Luksusowy SUV elektryczny, oferujący wyrafinowany design i zrównoważone osiągi.
  • Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC: Kompaktowy crossover elektryczny, idealny do miejskiej jazdy, zapewniający ekologiczne rozwiązania bez rezygnacji z luksusu.

Oprócz powyższych modeli, MB Motors przygotowało strefę pojazdów Mercedes-AMG, którą specjalnie zadedykowało miłośnikom sportowych aut. Wśród nich znalazły się:

  • Mercedes-AMG S 63 E PERFORMANCE: Luksusowy sedan o sportowym charakterze, wyposażony w zaawansowany napęd hybrydowy zapewniający niezrównane osiągi.
  • Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE 4MATIC+: Dynamiczny i kompaktowy sedan, który łączy potężną moc z efektywnym wykorzystaniem energii dzięki hybrydowemu układowi napędowemu.
  • Mercedes-AMG GLC 63 S E PERFORMANCE: Wydajny i wszechstronny SUV, oferujący emocjonujące osiągi oraz możliwość jazdy w trybie całkowicie elektrycznym dla zrównoważonego użytkowania w każdych warunkach.

Opracowanie: MB Motors

Małgorzata Braszka

Redaktorka naczelna portalu. Poznań skradł jej serce, gdy zaczęła odkrywać go poza utartymi szlakami.